Inzerce


Ráda bych upozornila na plánovaná štěňata drsnosrstých miniaturních jezevčíků našich přátel. Sama za sebe mohu říci, že tyhle "drsní" jezevčíci jsou úžasní společníci, mazlové a kamarádi. Všichni mají úžasnou kontaktní přátelskou povahu, která se nijak netluče s jejich loveckými vlohami. Pokud chcete kamaráda, nejen pro výstavy a práci, ale i jen parťáka do rodiny, k dětem stále dobře naladěného kámoše, vytrvalého partnera pro dlouhé štreky který je pro každou srandu a bude vás milovat po celý život, pak chtějte drsňáka :-)
Není ješitný ani urážlivý, když mu člověk chce vynadat za sežranou svačinu - stále u toho bude vrtět proutkem a jeho oči budou říkat: "Tak už toho nech a podrbej mě za ušima, ať vím, že je zase vše O.K." Jeho oči jako korálky ve vousaté tváři se neustále smějí a dobrá nálada s rošťáckým kukučem je ten nejlepší lék proti stresu:-)

Chovatelské stanice KALOKAGATHIA FAI a KALOKAGATHIA mají nakryté feny:Mezinárodní šampionka krásy a výstav, Šampionka CZ,SK,PL a Dánska, Klubová
vítězka, mnohonásobná vítězka plemene, skupiny, vítězka výstavy
JEANNE d´ARC Kalokagathia Fai
 trpasličí, kontaktní norování na lišku I.cena - vyhaněč
(rodiče: CIB+CIE, Šampion šampionů, norník FLAMENDR IDOL Hycon
a CIB - PHOEBE Kalokagathia)

kryta italským králičím psem KAA del Gotha


Opakované spojení -  z minulého vrhu: 
CACIB, Klubová vítězka mladých, Junioršampionka CZ, SK a PL, Šampionka SK
TIFFANY TOY Kalokagathia Fai
a CACIB, Junior šampionka a Šampionka SK
TOLERANT TANGERINE Kalokagathia
Fai.
Šampionka CZ, SK, Srbska a BG, splněny podmínky pro přiznání titulů
Mezinároní šampion krásy i výstav
RAGTIME RASHA Kalaokagathia Fai
trpasličí, kontaktní norování na králíka
I.c., bezkontaktní norování na lišku plný počet bodů
(rodiče: CIB + CIE - OBERON a CIB+CIE JORIKA z Rydlewa)

a

Šampionka CZ, SK, Srbska a BG, splněny podmínky pro přiznání titulů
Mezinároní šampion krásy i výstav
ROYAL RUBY Kalaokagathia Fai
 králičí, kontaktní norování na králíka I.c.,
bezkontaktní norování na lišku plný počet bodů

(CIB + CIE - OBERON - CIB+CIE JORIKA z Rydlewa)


Obě kryty psem

CIB+CIE, Champ.CZ,SK,PL,Ruska,Finska a Běloruska, Evropský vítěz,
Bundessieger, 4x Klubový vítěz, 2x BIS, 3x BIG, norník, CACIT
XIRIUS Kalokagathia
 králičí, kontaktní norování na králíka I.c., na lišku I.c., na jezevce II.c.
(CIB TUFRAM KATRIEN v.d.Zwikshoek - CIB - PHOEBE Kalokagathia)zleva RAGTIME RASHA, XIRIUS a ROYAL RUBY

 
zleva RAGTIME RASHA, JEANNE d´ARC a ROYAL RUBY

V případě zájmu o štěně z plánovaných vrhů nás kontaktujte na:
 assiland@seznam.cz    mobil: 00420 777 944 730


Štěňata po Espritovi - nabídka

V únoru se narodila "Pepinovo" štěňátka v CHS Trias Duo a to trpasličí fence Judy Trias Duo, v barvě červené. Tři fenečky a jeden pejsek jsou již pěkní macínci a tak jim začínáme hledat nový domov. Štěňata mají předpoklad výborného exterieru. Jejich mamka Judy má splněny všechny podmínky pro udělení titulu Interšampion. Je to báječná máma a pohodová holka do nepohody. Esprit je otcem již mnoha vrhů a i on je zárukou pěkného exteriéru, výborného osrstění a mimořádně ušlechtilé hlavy, kterou spolehlivě předává svým potomkům. Kromě titulu Inrešampion je také nositelem mnoha dalších titulů, především pak pracovních a to 4x CACIT, NORNÍK a Diviačar.
Nejvíce si cením povahových vlastností těchto štěňat. Jejich dědečkem je Romeo vom Benthener Forst, pohodář nad všechny a tak i on přináší do této generace jen to nejlepší. Ve spojení s Espritovým charakterem a i s Judyinou povahou očekáváme, že to budou jezevčíci do pohody i nepohody, báječní kamarádi a společníci především. Už teď je vidět, že nebojácnost, zdravá oprsklost a zvídavost je jezevčíkům vlastní.. stále dobře naladění, milují všechny lidi a děti, kteří si je přijdou pomazlit. Od mala jsou socializovaní, denně bráni do rukou a vychovávání nejen jezevčíkama z Triasácké smečky, ale také malou drzou jorkšírkou :)
K rezervaci je pejsek a dvě fenky.
Chovatelský servis a je samozřejmostí - i z otcovy strany. Rozumná cena. V případě zájmu o výstavy a chov se vším rádi pomůžeme. Štěňátka jsou na prodej ale i zájemcům, kteří o výstavy nemají zájem, ale hledají úžasného kamaráda a parťáka.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte:

Mobil: 608 375 638 - kdykoli - naše CHS
e-mail: anamsunamon@seznam.cz

mobil: 608 228 074 - večer - CHS Trias
trias@centrum.cz
 

 

Odběr štěňátek je v Praze u mamči Judy , po dohodě i v Ústí nad Labem - u taťky Esprita - po odstavu.

Od budoucích zájemců očekáváme, že budou i nadále v kontaktu s naší CHS, občas pošlou fotku nebo napíší, jak se prcek má a budeme rádi, pokud právě jezevčík z tohoto spojení udělá někomu rodinu kompletní a splní něčí sen :) tak jako nám ho kdysi splnil Pepinek - otec štěňat.
Troufám si říct, že to je pes mého života, s ním bylo všechno poprvé.... Výstavy, zkoušky, soutěže, radosti ze štěňat, ale také dlouhé čekání na návraty z naháněk.. ...nervy na dranc když se přiotrávil a já myslela, že nebude a krásné dlouhé procházky, kdy by to prostě bez "Pepinka" nebylo ono.
Takový je jen jeden - Esprit. Miluji všechny své jezevčíky, každý je jiný.. ale Pepinek je tím psem na celý život... žádný jiný nebude a není jako ON:
Věřím, že i jeho štěňata pro někoho budou tím, čím je pro mě on.


foto rodičů:

 

zpět