Nadir Anamsunamon

 

1.5.2010 - Setkání v Praze na MVP


Na setkání s Nadirkem jsem se velmi těšila a jak bylo  naplánováno - proběhlo setkání v Praze na výstavě a to hned ze dvou důvodů - aby Kotýnkovi také viděli, jak to na výstavě chodí a aby Nadir také poprvé okusil, jaké to je být v hale plné psů, lidí a pachů.. a myslím si,
že na první pokus to vyšlo báječně. Velice dobře se prezentuje na vodítku a i
postoj zvládáme obstojně- jen v něm ještě nevydrží tak dlouho, jak by bylo potřeba.

Stále pokukuje po ostatních a nechci vědět, co si myslí :-)
Je to fešák, s mimořádně ušlechtilou hlavu, překvapivě čistě červenou barvou po rodičích s příměsí a nádherným osrstěním  vzhledem k jeho věku.

Eliška je super kamarádkou a parťákem a je to na první pohled vidět, že ti dva patří k sobě.
Jsem moc ráda, že má Nadir tak báječnou rodinu a tak se budu těšit na další setkání.

A kde že to bude??

No přeci na některé z výstav - ale už jako účastník !!

  
  


Od "Mikuláše" bydlí Nadirek v novém domově - v rodině Kotýnkových. Stal se tak splněným přáním devítileté Elišky a jejich rodičů a nahradil tak prázdné místo po malé jezevčici, která v rodině žila šťastných 12 let.
Myslím si, že lepší rodinu jsem pro Nadirka najít nemohla, všichni jsou milovníci zvířat, zkušenosti s jezevčíkem již mají a Nadir plní místo především domácí společníka, mazlíka a kamaráda. Vzhledem k tomu, že víkendy tráví mimo Prahu na chalupě, bude mít malej "Kotýnek" o zábavu postaráno. Čekají ho tam dva kocouři a jeden psí kamarád a tak mu jistě nebude smutno za tou naší Anamsunamoňáckou smečkou. Doma mu společnost dělá 6 křečků a jedno morče.
Příští rok bude Nadirek vidět i na některé z výstav a také zkusí s Eliškou Juniorhandling. Budeme jim držet oběma palce!!!

 

 

 

zpět