VRH   F
 

V sobotu 27.1.2007 Doriska porodila dvě štěňátka - pejska a fenečku :-)

 26.den života malých Foxíků:


..po obídku trošku klídku..


Foxy Hulligan - zatím na chuligána moc nevypadá


Foxy Lady


ještě jednou Foxy lady


brácha, nic tam už není, všechno jsem vymlaskla


tééda, ukaž břicho !


že se nestydíš.... takhle se nacpat..


zasloužený odpočinek


Všichni chrní a já abych držel stráž.. asi to taky zalomím...

 

 Je nám 17 dní a nějakou tu chvilku zkoušíme koukat na svět:

 


Jde již o druhé opakování tohoto vyjímečného spojení dvou ICh. Z vrhu D jsou všichni tři potomci uchovněni,pes působí ve Finsku, kde má již několik titulů a vítězství - mimo jiné ve věku 5ti měsíců získal na Summer dog show titul BOB, BIG a BIS. Obě fenky mají za sebou skvělé úspěchy na poli výstavním: JCh.Duma Sachmet získala titul nejlepší mladá fena speciální výstavy jezevčíků, dále 2x BOB poprvé ve věku 10ti měsíců a zároveň titul V.BOG, který o měsíc později vylepšila na V1, CAJC, BOB a IV.BOG - kde stála společně s otcem - ICh. Extraordinarym na stupni vítězů, který se umístil jako II.BOG a tím zopakoval loňské vítězství a již třetím rokem exceloval na MVP v Litoměřicích jako BOB a II.BOG - poprvé to bylo ve věku 13ti měsíců s titulem BOG !!

Druhá fenka Djerba Eset má za sebou již také několik výstav, poprvé vystavena v Kunraticích - V1, vítěz třídy, Vítěz plemene a BOG, kde byla zárověň vybrána do chovu bonitační komisí, dále to byla MVP v Cetinje, kde získala hned tituly CAC, CACIB, BOB a 1.BOG !! dále následovaly dvě NV kde obhájila svůj titul a získala 2x BOB a stala se Šampionkou Srbska a Černé hory. Pro nás největší úspěch Djerby byl na Světové výstavě v Polsku, kde získala v mezitřídě titul "vítěz třídy" V1 - CWC a zároveň se stala Šampionkou Polska.

Z dalšího , loňského, vrhu E - se narodila jen jedna fenečka -. Extraordinary Evelin, která bude poprvé představena na MVP v Brně, ale již teď je vidět, že ostudu našemu chovu rozhodně dělat nebude :-) Pro vyjímečný exterier u všech 4 potomků z tohoto spojení, pro jejich plnochrupost a perfektní a vyrovnanou povahu jsem se rozhodla toto spojení zopakovat. Narození štěňátek plánujeme na konec ledna 2007.


zpět