VRH   W
 
 

*8.2.2012

Otec: C.I.B. Romeo vom Benthener Forst
Matka: C.I.B. Duma Sachmet Anamsunamon

Dne 8.2.2012 se Majunce narodila 4 nádherná štěňátka – 2 pejsci a 2 fenky.

Pes -  Wakan-Tanka  ČLP/JTK 84 818

Pes - Wa´irgin William ČLP/JTK 84 819

Fena - Winnifred Woody  ČLP/JTK 84 820

Fena - Wyanetta Velvet ČLP/JTK  84 821

    

Naše Mikulášské spojení Romíka a Majunky bylo plodné :-) Ve středu 8.února nám před polednem Maja porodila první fenečku s váhou 174g, do 40ti minut byl na světě pejsek s 214g a za půl hodiny po něm opět fenka s váhou 218g. Za další půlhodinku porodila Maja své poslední štěně - pejska - 210g. Vyrovnaný vrh, vše do páru a holčičky dvě - což je splněné přání dcery Kačky.
Štěňátka i mamina jsou v pořádku, porod proběhl bez komplikací a jak se dalo očekávat, Maja vše zvládla sama na jedničku. Je to úžasná máma.

20.3.2012

Poslední dny je u nás doma živo. Štěňátka o sobě začínají dávat vědět a to nejen v čase krmení, ale především, v čase her. Prozkoumávají již celou kuchyň, obývací pokoj je jedno velké hřiště a objevují pohodlnost spaní na matraci v polštářích. Je jich všude plno a tak se u nás doma už šoupe nohama a nechodí, kuřecí maso není na neděli na řízky, ale pro štěňátka, tvaroh také není na buchtu, ale pro štěňátka a když se dítko zeptá: "Co jsi koupila, mamí?".... při vyjmenování seznamu zjistím.... že pro dceru nic ale štěňata mají kožíšek na nový pelíšek, čůrací podložky, hračky, kuřecí a hovězí masíčko od řezníka - žádné z marketu a i ten Pribiňáček je pro štěňátka. Chudák dítě...:-) Naštěstí, je to 17ti letá slečna, co všechno chápe, vezme batoh a jde nakoupit, aby maminka měla večer z čeho vařit :-) Báječně jsem si jí vychovala :-) a v době "štěňátek" pomáhá opravdu hodně.
Všechna štěňátka jsou již zadaná. U pejsků se už ví, který kam půjde, jen s holčičkama je to složitější. Stále nevíme, která zůstane doma a která pojede do Bratislavy. Mám tajnou favoritku, ale uvidíme. Prozatím jména zůstávají na papíře a doma se jim říká červená a žlutá. Fotky ze 4.týdne věku:

 

 

 

 

 


 

psi:


fenky:


 
zpět